čo darovať mužovi

Neviete čo darovať mužovi? Netreba sa trápiť! Inšpirujte sa nasledovnými nápadmi!

by spravca

Trpíte dilemou, čo kúpiť svojej rodine, kamarátom či priateľovi? Práve kúpa darčeka partnerovi či partnerke býva mimoriadne náročným orieškom. Často to neodhadnú ani tí, ktorí sú v dlhoročných vzťahoch. V rámci kúpy darčeka pre chlapa preto ženy často zo zúfalstva siahajú po klasike, aj keď trochu nudnej – ponožkách, papučiach či antiperspirantoch. Je pritom toľko možností, ako mužov obdarovať nielen prakticky, ale aj originálne a štýlovo.

Designové hrnčeky

Jeden malý hrnček dokáže urobiť skvelú službu. Cestovný hrnček umožní jeho majiteľovi vychutnať si milovaný nápoj kdekoľvek a kedykoľvek. V štýlovom prevedení sa okrem toho stane predmetom, aký si získa pozornosť a možno aj závisť okolia.

Dobrý parfum

Kúpa parfumu je už klasikou, ktorá nie vždy dopadne šťastne. Príliš ťažké, korenisté či sladké vône sú trefou do čierneho len vtedy, ak ich konkrétna osoba naozaj obľubuje. Preto treba kúpu parfumu poriadne zanalyzovať. Najlepšie je nenápadne odsledovať, čo daný muž používa alebo staviť na neutrálnu vôňu. Skúsené ženy radia vyberať vôňu aj podľa toho, čo by sa na mužovi pozdávalo im.

Kvalitné tenisky

Ktorý muž by sa nepotešil naozaj štýlovým a ešte aj kvalitným teniskám? Ak máš pocit, že chlap, ktorého chceš obdarovať, potrebuje občas pri výbere topánok pomôcť vyladiť alebo, naopak, patrí k fajnšmekrom, nenechaj nič na náhodu a vyberaj trendové značkové tenisky.

Drevená kvalita

Sila sa ukrýva v detailoch. Práve tie môžu ukázať, či má muž štýl, alebo mu s tým treba trochu pomôcť. Niekedy veľa urobia aj samotné doplnky, napríklad taká peňaženka. Nielen trendom, ale aj nadčasovým kúskom sú drevené peňaženky. Tie totiž vyzerajú nielen prakticky, štýlovo, ale aj luxusne. Takýto darček naozaj neurazí žiadneho muža. A keď sme už pri drevených materiáloch, musíme spomenúť aj drevené motýliky.

Pri nich ide tiež o detail, ktorý však dokáže kreatívne dotvoriť každý spoločenský outfit. Eleganciu a nadčasovosť v sebe ukrýva aj ďalší doplnok z dreveného materiálu – opasok. Práve opasky patria k doplnkom, aké si na sebe veľmi často všímajú muži navzájom. Je to preto ideálny darček pod stromček, ktorý zaručene vyvolá v ostatných obdiv jeho budúceho nositeľa.

Elegantné hodinky

Hodinky sú síce malý doplnok, ktorý však dokáže urobiť veľké zázraky. Stačia len výrazné, elegantnejšie a hlavne kvalitné hodinky a aj nenápadný outfit sa dá pozdvihnúť na úplne inú úroveň. To platí aj pri mužoch. Základom je, aby hodinky nevyzerali lacno, preto zabudni na také, ktoré uvidíš ako prvé a stoja pár eur, alebo niaky zlatý prívesok. To však neznamená, že kvalitné hodinky ťa finančne zruinujú. Stačí len ich hľadaniu venovať trochu viac času a ideálny darček je na svete.

Fľaša kvalitného alkoholu

Už aj na Slovensku sa udomácnilo, že sa ľudia začali obdarúvať kvalitným alkoholom. Ten, samozrejme, nie vždy podľahne okamžitému skonzumovaniu, často sa používa aj ako štýlová dekorácia, ktorá ešte len čaká na svoju chvíľu. Ak plánuješ obdarovať muža fľašou kvalitného alkoholu v estetickom či dizajnovom balení, nezabúdaj si najprv zistiť, čo konkrétny muž vlastne pije a potom sa už stačí len rozhodnúť pre tú správnu voľbu. Trefou do čierneho, ktorou sa nedá nič pokaziť, je napríklad Jägermeister či kvalitná whisky.

Poľovnícke potreby

Poľovníci sú často vnímaní ako bytosti, ktoré sa vyžívajú v zabíjaní zvierat. Kto sa však aspoň trocha vyzná v činnosti a povinnostiach poľovníkov, vie, že opak je pravdou. Poľovníci sa totiž starajú o zveľaďovanie svojich poľovných revírov, zdravie a regulovanie počtu zveri a najmä o udržiavanie prirodzeného prostredia pre zver. Pre mužov ktorí su ako doma v lese, poľovnícke potreby prídu ako perfektný darček.

 

You may also like