Do lesa nemusíte chodiť len po svojich

Do lesa nemusíte chodiť len po svojich

by spravca

Relax môže mať veľa podôb. Niekto si zájde s priateľmi do mesta na kávu a iný miluje prírodu. Ak sa radi pohybujete v horách alebo v lese, nemusí ísť len o túry a prechádzky. Po lese môžete nielen chodiť, ale tiež jazdiť. Na jazdu v horách sú určené štvorkolky. Kúpiť štvorkolku sa iste vyplatí nielen kvôli oddychu a možnostiam rozšírenia aktivít počas voľného času.

Výlety do prírody v inom duchu

Na výlety do lesa sú ako stvorené štvorkolky Can-Am. Model Maverick je veľmi výkonný, čo dokazuje jeho víťazstvo na pretekoch Dakar až tri razy po sebe. Ide o štvorkolku typu side by side, takže sa na stroji zveziete dvaja. Maverick je vskutku šikovný a vrtký stroj, ktorý zvládne každý terén, v ktorom ho budete chcieť prevetrať. Skvele jazdí nielen po rovine, ale tiež po výmoľoch, piesku, štrku a bahne. Ide o terénne vozidlo ako vyšité.

Jeho výrobcovia sa snažia o to, aby sa dal prispôsobiť požiadavkám každého jazdca. Na stránkach BRP si môžete nakonfigurovať štvorkolky s rôznym doplnkovým príslušenstvom, napríklad LED svetlami alebo audio príslušenstvom. Ak sa vyberiete na dlhší trip oceníte možnosti rozšírenia o úložné a odkladacie priestory. Klasické boxy alebo chladiace boxy sa dajú ľubovoľne inštalovať a po výlete zo štvorkolky demontovať.

S Maverickom je možné skúšať všetko, o čom ste doposiaľ len snívali. Vďaka kvalitnému dvojitému odpruženia a výkonu 200 koní si zaskáčete, prejdete potokom alebo poriadne zadriftujete.

Pre nadšencov poľovníctva

Štvorkolka je ideálne vozidlo na zábavu i na prácu. Pre poľovníkov ide o stroj, bez ktorého si po prvej poľovačke nebudú vedieť predstaviť život. Ak ste nadšenci poľovníctva a lovu, odporúčame vám kúpiť štvorkolku Can-Am Traxter. Traxter je opäť štvorkolka typu side by side. Oproti Mavericku ide o niečo robustnejší stroj, keďže v zadnej časti nájdete nakladaciu korbu. Ťažná sila tohto stroja je už v základnej verzii neuveriteľných 1134 kilogramov.

V prípade, že vám nebude korba stačiť, drobnosti a náradie môžete uložiť do dômyselne ukrytého priestoru pod korbou. Na bezpečné prevážanie nákladu vám odporúčame k štvorkolke dokúpiť klietku na korbu. Perfektný pôžitok z poľovačky umocní špičkový audio systém umiestnený v streche. Ide o vodotesný systém 6 reproduktorov so zabudovaným osvetlením.

 

Štvorkolka pre každého podľa individuálnych želaní už nie je len snom. Nakonfigurujte si vlastnú štvorkolku na internetových stránkach https://www.brp-world.com/sk/sk/nakupne-nastroje/customise-your-own-off-road.html.

 

You may also like