ODPUDZOVAČE ZVIERAT

by spravca

Nebudeme si tu klamať. Zvieratá vedia robiť radosť, no vedia aj pekne ísť na nervy. A nech nám nepovie nikto, že ani raz vás nejaké zviera nevytočilo. Je jedno aké. Či to zviera z prírody alebo ten váš domáci miláčik. Raz sa to určite stalo. A ako pomôcť k tomu, aby sa ten vták nevracal stále k vám a nepošpinil vám váš nový posed na terase? Možno ani neviete, no vaši susedia môžu mať tiež takúto zábranu. Akú? Jedná sa o odpudzovače zvierat. Tak sa poďme na to spolu pozrieť!

AKÉ ODPUDZOVAČE ZVIERAT POZNÁME?

Existuje hneď niekoľko druhov. Tieto odpudzovače sa nelíšia iba priamo so značkou, veľkosťou alebo funkčnosťou. Líšia sa práve aj so zameraním alebo druhom, môžeme povedať. Máme namysli tým, že je rozdiel, ak sa jedná o odpudzovač mačiek, či odpudzovač psov, alebo sa jedná o plašič vtákov a či je to pasca na myši. Ono práve záleží na tom zameraní a to z toho dôvodu, aby sa nestalo, že budete chcieť plašiť mačky, no bude to odplašovať vášho psa. Darmo sa budete čudovať, čo sa deje, keď vy ten zvuk nepočujete. Funguje to na vlnách zvuku, ktoré sú tak vysoko, aby to počul len ten druh zvierat, ktorý má. A vďaka tomu to neruší ani vás. Vy a vaše telo, ucho nepočujete zvuk, ktorý piští vo vašom okolí, keď je určený pre psa či mačku alebo aj myš. Je to výdobytok dnešnej doby, ktorý je ale veľkým krokom vpred.

AKO JE MOŽNÉ, ŽE NEPOČUJEM ZVYKY JA?

Ako sme spomínali vyššie, tak je to zapríčinené práve s tým, že sa jedná o vysokú intenzitu zvukov, ktoré ľudské telo, ucho nepočuje a tak na ne nereaguje. Je viacero týchto zvykov. S tým, že psy, mačky a iné zvieratá majú vyvinuté uši a sluch na úplne inej úrovni, tak oni tieto zvuky počujú. Rovnako ako ani vy by ste nešli za pištiacim zvukom, tak nejdú ani oni. Stačí teda tento odpudzovač položiť, zapnúť a nemusíte nič iné riešiť. Výsledkov si určite všimnete hneď po prvom dni. Nemusíte sa vy starať absolútne o nič. Všetko za vás spraví tento produkt, ktorý sa oplatí mať doma. A nezabudnite si vybrať podľa konkrétneho zamerania…

Zapáčil sa vám tento produkt? Veríme, že sme vám trošku pomohli v rozhodovaní. Prajeme šťastný výber!